Category

Jak nie ubierać się do szkoły?

Wstając z rana nie jedna z nas zadała sobie pytanie przed wyjściem do szkoły „W co ja mam się ubrać?” Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie, ale musimy jednak pamiętać, że szkoła jest miejscem publicznym i nie każdy strój będzie odpowiedni. Aby uniknąć krzywych spojrzeń nauczycieli wystarczy zastosować się do tych rad:
Unikaj za krótkich bluzek oraz zbyt mocno wyeksponowanych dekoltów. Kiedy za oknem temperatura wynosi ponad 30 stopni a my musimy siedzieć w szkole, marzymy o wyjeździe nad morze oraz leniuchowaniu na kocyku. Niestety, taki strój jest przeznaczony na plaże, tam nikt nie zwróci nam uwagi na skąpe ubranie, w szkole przyciągnie ono liczne spojrzenia nauczycieli którzy z pewnością zwrócą na to uwagę i nie będą to komplementy.

Co brać pod uwagę przy wyborze szkoły?

Bardzo ważne jest, aby czuć się swobodnie w swoim stroju, jednak dresy nie są dobrym pomysłem by przyjść w nich do szkoły. No chyba, że macie zawody sportowe, wtedy są wręcz pożądane
Szkoła to nie rewia mody, nie ubieraj do nich bardzo drogich ubrań. Na pewno wzbudzisz dzięki nim zainteresowanie wokół swojej osoby, ale mogą się trafić osoby które w ramach zazdrości, zniszczą je gdy będziesz się przebierać na wf lub znajdą na to milion innych sposobów. Strata pięknego ubrania oraz wydanych pieniędzy.
Idąc tym tokiem myślenia, nie ubieraj ciągle tych samych ciuchów! Każda z nas ma ulubioną bluzeczkę i jeansy w których najchętniej chodzi. Mimo tysiąca innych rzeczy w szafie my i tak pokazujemy się w swoim ulubionym zestawie. Warto jest coś urozmaicić, ponieważ chodząc ciągle w jednym zestawie, niszczymy nasz ulubiony komplet.
Powodzenia!

One Reply to “Jak nie ubierać się do szkoły?”

Odpowiedź